קסם תעודות סל
אודות קסם

קסם תעודות סל מבית אקסלנס  הינה החברה המובילה את ענף המדדים בישראל ומנהלת כ 27 מילארד ₪ (נכון לסוף מאי 2017) בלמעלה מכ 200 תעודות העוקבות אחרי מגוון רחב של מדדי מניות, סחורות ומטבעות מובילים בארץ ובעולם.

קסם תעודות סל, אשר פועלת משנת 2003, שמה לה למטרה להחדיר את מוצרי המדדים לתודעה של ציבור המשקיעים בישראל ולהוביל את הסטנדרטים בענף באמצעות העמדת היצע נרחב של מוצרי מדדים, בסחירות, בנזילות, בעשיית שוק, ובאיכות הניהולית.

כמובילת שוק, פעילותה של קסם מקיפה מוצרי מדדים רבים, הכוללים: תעודות סל על מדדי מניות בבורסה בתל אביב, תעודות סל על מדדי אג"ח ממשלתי, תעודות סל על מדדי אג"ח קונצרני בארץ ובעולם, תעודות סל על מדדי מניות בפיזור גיאוגרפי עולמי, תעודות סל על סחורות, תעודות פיקדון וכן תעודות בחסר ("שורט") ותעודות ממונפות.

פעילותה של קסם מתבססת על ההון האנושי שלה, המאפשר את ניהול הנכסים ברמה הגבוהה ביותר. מנהלי הפעילות בחברה הינם בעלי ידע וניסיון בתחומי המסחר השונים והמדדים, דבר המאפשר את ניהולם המקצועי של נכסים רבים ומגוונים.

כל הזכויות באתר זה שמורות לאקסלנס נשואה, בית השקעות המציע שירותים הכוללים: ניהול תיקים, קופות גמל, קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, תעודות סל, קרנות נאמנות, אופציות כיסוי, אג"ח, מט"ח, שירותי בורסה, חדרי מסחר פרטיים ומערכות מסחר בחו"ל, מכשירים פיננסים, השקעות בחו"ל ועוד. לתנאי השימוש באתר